Leve de Lente: Zelf Zaaien

De tweedelige workshop Leve de Lente: Zelf Zaaien waarbij deelnemers alles leren over het zaaien, ontkiemen en verspenen van planten bestaat uit ‘Ontkiemen en groeien’ in Trompenburg Tuinen & Arboretum en ‘Van zaailing tot prachtige plant’ in het Nieuwe Instituut. In het eerste deel worden zaaimaterialen behandeld, licht- en donkerkiemers en kiemtijden en krijg je tips voor succesvol zaaien thuis. Je zaait diverse eenjarigen die je daarna mee naar huis neemt.
Tijdens het tweede deel, wanneer de zaadjes zijn uitgegroeid tot kleine plantjes, wordt er verspeend. Welke grondsoorten werken het beste, hoe voorkom je wortelbeschadiging en wat is het juiste moment om te verspenen.
Trompenburg Tuinen & Arboretum, Rotterdam
Donderdag 13 februari
Duur 11-12.30 uur
Nieuwe Instituut, Rotterdam
Donderdag 13 maart
Duur 19.30-21 uur
Deelname € 47,50, incl. materialen
www.nieuweinstituut.nl/events/zelf-zaaien
U kunt de workshop Leve de Lente: Zelf Zaaien heel goed combineren met een bezoek aan de tuinwinkel van Trompenburg Tuinen & Arboretum. Abonnees van Onze Eigen Tuin krijgen 10% korting op alle producten met uitzondering van boeken.
Ook een bezoek aan de tentoonstelling Tuinen van de toekomst in het Nieuwe Instituut is zeer de moeite waard. Abonnees van Onze Eigen Tuin 40% korting op de reguliere toegangsprijs met code OETNI
Alle gegevens zijn door Onze Eigen Tuin zorgvuldig gecontroleerd, maar wij raden u aan zelf toch nog even op de betreffende websites te kijken om zeker te zijn of evenementen echt doorgaan.